Šlakkide organismist väljutamine

Šlakkide organismist õige väljutamine – see on Neera programmi võtmekomponent. Kõik toksiinid ja šlakid peavad kogu kuuri jooksul katkematult väljuma ega tohi uuesti koguneda mõnes meie organismi teises piirkonnas või elundis.

On paratamatu, et puhastuskuuri ajal väheneb Teie roojamiskordade arv. See on loomulik, sest Te ei söö enam mingisugust tahket toitu, kuid puhastusprotsessi osana peavad Teil toimuma roojamiskorrad iga päev.

Puhastavad fütotee ja meresoola vesilahus

Suuremale osale inimestest soovitame me juua mõõdukalt lahtistavat teed või meresoola vesilahust. Mõned inimesed, kellel on piisavalt regulaarsed roojamiskorrad, ei vaja mingisuguseid täiendavaid lahtisteid.

Selleks, et ekskrementide väljutamine toimuks iga päev, joob enamik inimestest enne magamaminekut tassikese lahtistavat teed. Seejärel hommikul joodud teine tassitäis lahtistavat teed stimuleerib tavaliselt roojamist.

Oma raamatus soovitab Stanley Berroso asendada hommikul tassitäis lahtistavat teed meresoola vesilahusega. See on väga efektiivne lahtisti. Muidugi ei ole see eriti meeldiva maitsega, kuid see on tõhusa toimega ja me soovitame seda meetodit proovida vähemalt üks kord puhastuskuuri ajal.

Meresoola vesilahuse valmistamine on väga lihtne. Segage ühes liitris leiges vees üks supilusikatäis meresoola. Väga tähtis on, et Te kasutaksite meresoola, mitte aga tavalist lauasoola. Jooge hommikul ära terve liiter lahust. Roojamine toimub kiiresti, tavaliselt poole või ühe tunni jooksul.

Me ei soovita kasutada lahtistavaid preparaate kehakaalu langetamiseks. Mõned inimesed arvavad, et kui juua palju lahtistavat teed, siis see aitab neil kõhnuda. See ei ole mitte ainult väär, vaid ka ohtlik. Me soovitame juua kogu puhastuskuuri jooksul kuni 2 tassitäit lahtistavat rohuteed päevas. Selle ainukeseks eesmärgiks on igapäevase roojamise stimuleerimine.