Ohutu kaalukaotus

Paljud inimesed otsustavad kasutada organismi puhastusprogrammi Neera samuti ka sellel põhjusel, et see aitab vabaneda liigsest kehakaalust.

Toksiinide organismi kogunemine ja liigne kehakaal on alati ühe keti lülid. Paljud liigset kehakaalu põhjustavad toiduained saastavad lisaks sellele veel ka meie organismi toksiinidega.

Kas tõesti on kõhnumine nii tähtis? Me arvame, et iga inimene peab ennast tundma nii nagu on talle mugav, on tal liigne kehakaal või mitte. Kuid tähtis on teada, et liigse kehakaaluga on seotud tõsised tervisehäired. Vastavalt ameeriklaste Haiguste Kontrolli Keskuse uuringutele põhjustab rasvumine USA-s üle 300 000 surmajuhtumi aastas ning isegi väike normaalse kehakaalu ületamine suurendab riski haigestuda hüpertooniasse, diabeeti, südamehaigustesse, hingamiselundite haigustesse ja vähki.

Neera dieet aitab Teil vähendada oma kehakaalu, piirates selleks Teie poolt tarbitavate kalorite hulka. Madal Bal siirupis sisalduvad naturaalsed koostisosad aitavad samuti märkimisväärselt sellel kaasa. Sidrunimahl lõhustab organismis leiduvaid rasvu. Stanley Burroughsi sõnul «rasvad sulavad sõna otseses mõttes». Cayenne’i pipar on samuti tuntud kui kehakaalu vähenemist soodustav looduslik produkt. Neera dieet aitab Teil mitte ainult kõhnuda, vaid ka vältida liigsete kilode taaskogumist. Seda puhastavat dieeti läbi tehes kaob Teil kalduvus tarvitada raskesti seeditavat ja ebatervislikku toitu.

Paljud kaasaegse ühiskonna tüüpilistest toiduainetest on tugevalt töödeldud, mis suurendab suhkru, küllastatud rasvade ja töödeldud süsivesikute taset. Puhastuskuuri läbimisel kaob Teil sõltuvus tarbida organismile mittevajalikke toiduaineid.

Väga paljud isegi ainult 5-7 päevast dieeti proovinud inimesed märkavad, kuidas nende enesetunne on paranenud ja nad ei soovi enam oma endise eluviisi juurde tagasi pöörduda.

Rohkem kui 30 aastat tagasi leiutatud naturaalsete Madal Bal puusiirupite segu soodustab organismis loomuliku puhastumise ja rasvade põletamise protsessi, mille efektiivsust on tunnustanud paljud maailma arstid ja loodusravitsejad.

Supertoimega Neera puhastusprogramm on saavutanud suure populaarsuse Euroopa, Ameerika ja Aasia riikides, kus tuhanded inimesed on selle efektiivsust enda peal proovinud ja täheldanud selle suurepärast toimet liigsest kehakaalust vabastamisel.

Dieettoiduainete müügiga tegelevad kauplused teatavad Madal Bal puusiirupi, millel baseerub supertoimega puhastav Neera Sidrunidieet, kasvavast populaarsusest ja suurenenud müügist.
Puhastav Neera Sidrunidieet – see on üks populaarsemaid dieete Hollywoodis. Paljud kuulsused, sealhulgas Angelina Jolie, kasutasid seda, kui oli vaja filmivõtete, muusikaklippide või autasustamistseremooniate ajaks hea vorm saavutada, kuid tavapärasest dieedist ei olnud abi. Venekeelne ajakiri ELLE puhastavast Neera Sidrunidieedist.

Limonaadi Joe

"Inglismaa ja Ameerika on sõna otseses mõttes ogarad uuest Master Cleanse dieedist ehk Sidrunidetoksist. Kuulduste kohaselt kasutavad seda Courtney Love, Mick Jagger ja isegi kõikejõudev Madonna. Staaridest ei jää maha ka lihtsurelikud: eksisteerib tohutul hulgal blogisid, kus sidrunidieedi jüngrid jagavad oma kogemusi ja toetavad üksteist sellel raskel teel. Sest meetodi põhiolemus on – täielik toidust loobumine seitsmeks päevaks. Teie jaoks asendab toitu kokteil veest, sidrunimahlast ning palmi- ja vahtrasiirupi segust. Sellesse segusse ei ole keelatud lisada ka Cayenne’i pipart ja ingverit. Dieeti proovinute sõnul kaob pärast esimest joogiportsjonit söögiisu täielikult, päevas tuleb ära juua seitse kuni üheksa klaasitäit võlujooki. Lõpptulemuseks on kehakaalu vähenemine 3-4 kilogrammi võrra, noorenenud nahka, sära silmades ja suurepärane enesetunne."

See puhastav dieet aitas lauljannal Beyonce Knowlesil enne filmis Dreamgirls (2006) osalemist votta kaalust alla 9 kg.Washington, Sept 23, 2007
Naitleja ja laulja Ashanti kasutas seda puhastuskuuri 7 paeva jooksul ja tanu sellele onnestus tal enne uue filmi "Resident Evil: Extinction" filmivotteid ja uue albumi "Declaration '' salvestamist vahendada oma kehakaalu 8 naela vorra.Osta kohe praegu
looduslikku "MadalBal" puusiirupit!