Mille jaoks on tingimata vajalik perioodiline puhastamine oma organismile ?

"Toiduainete peamine eesmark seisneb selles, et tugevdada keha ja toetada tervist, kuid paljud meist on muutnud soomise keha ja tervise havitamise surmavaks aktiks."
Dr K A BeyerKõik meie organismi rakud eritavad pidevalt oma elutegevuse käigus kõikvõimalikke toksiine. See on iga elava organismi elutegevuse normaalne funktsioon. Neid loomulikke rakueritisi nimetatakse endogeenseteks eritisteks, mis tekivad kõigi meie organismi organite normaalse funktsioneerimise tulemusena.

Kahjuks lisavad tänapäeva ühiskonnas suurem osa toiduks tarvitatavatest toiduainetest täiendavaid toksiine nendele loomulikele eritistele, mida toodavad meie organismi rakud. Niisiis kõik, mis satub meie organismi väljastpoolt, peab olema korralikult seeditud ja kehast väljutatud, vastasel korral muutub see täiendavaks toksiliste ainete kogumiks organismis.

Suurem osa tänapäeval tarbitavast toidust muutub meie organismis toksilisteks jääkideks sellepärast, et nende seedimine ja organismist väljutamine ei ole täielik. Kõik töödeldud toiduained, kunstlikud lisandid, ebatervislik toit, kiirtoit, kõik see koormab täiendavalt meie organismi.

Lisaks ebatervislikule toitumisele saastub meie organism toksiliste ainetega ka ümbritseva keskkonna kaudu. Linnade ja suurlinnade halb keskkonnaseisund soodustab seda. Mõningate arvutuste kohaselt sisaldub meid ümbritsevas õhus üle 200 000 toksilise ühendi. Paljud nendest mürgistest ainetest satuvad meie organismi.

2001. aastal viis ameeriklaste Haiguste Uurimise Keskus läbi uuringu toksiliste ainete sisalduse kohta inimorganismis. Uuringu läbis 2500 inimest ja nende organismidest leiti vähemalt 700 sünteetilist kemikaali.

Samuti uuriti vastsündinud imikuid ning nende organismidest leiti samuti ligikaudu 200 toksilist komponenti. Vastsündinute organismis olid kõige levinumateks kemikaalideks elavhõbe, pestitsiidid, teflon (hiljuti kantserogeenseks aineks tunnistatud).

Tänapäeval alles uuritakse nende ainete mõju meie organismile. Kuid on juba selge, et need kemikaalid sisalduvad meie organismis ning võivad mõjutada meie immuunsüsteemi ja kutsuda esile kergemaid vaevusi ning haigusi, kuid real juhtudel põhjustada ka raskeid haigestumisi. Paljud levinud haigused on seotud toksilisusega.

Olete Te mõnda neist haigustest enda juures täheldanud?

Peavalu
Köha
Angiin
Pinges või jäik kael
Stenokardia
Kõrge kolesterooli tase
Ristluuvalud
Ninasügelus
Ärritunud silmad
Palavik
Närvilisus
Peapööritus
Meeleolumuutused
Rahutus
Nahalööve
Iiveldus
Kõhulahtisus
Anoreksia
Haisev hingeõhk
Kõhukinnisus
Depressioon
Rasvumine
Seksuaalhäired

Suurem osa südamehaigustest, diabeet ning teatud vähkkasvajad on põhjustatud meie organismis leiduvatest toksiinidest.

Dieet Neera Super Cleansing võimaldab puhastada Teie organismi toksiinidest, alandada kehakaalu ja hoida ära mitmesuguseid haigusi.