Esitame raskustele väljakutse!

Neera programm on küllaltki lihtne ja kerge meetod oma organismi puhastamiseks, kuid see ei tähenda seda, et ei teki üldse mingisuguseid raskusi. Suuremal osal inimestest ei teki terve kuuri jooksul absoluutselt mitte mingisuguseid probleeme, kuid vahel võib mõnel inimesel esineda teatud komplikatsioone.

Toksiinide väljutamisega seotud probleemid.

Mõnede inimeste jaoks on peamiseks raskuseks toksiinide väljutamine. Neera programmi läbimise ajal me vabaneme meie organismis sisalduvatest toksiinidest ja šlakkidest väljutades need organismist loomulikul teel. See fakt võib tekitada teatud ebamugavustunnet. Kuid seda ei saa võtta kui selle programmi kõrvalnähtu. Sisuliselt on need tunnused heaks märgiks sellest, et Teie organism puhastub, töötab, see tähendab, et Teie seedeelundid tegelevad kahjulike toksiinide väljutamisega.

Puhastusprotsessiga võivad kaasneda järgmised tunnused:

Halb hingeõhk
Nõrkus
Iiveldus
Tumedat värvi uriin
Kinnine nina või nohu
Peapööritus
Lihasvalud
Peavalud

Olge vajaduse korral valmis väikese lisapuhkuse võitmiseks. Tavaliselt tekivad need kõrvalnähud kahe esimese puhastuskuuri päeva jooksul ning seejärel kaovad. Paljud inimesed soovivad alustada Neera puhastuskuuri puhkepäevadel, mil neil on võimalik lõõgastuda ja saada vajadusel lisapuhkust. Kui Te tunnete peavalu või muidu ebamugavustunnet, siis proovige juua rohuteesid, näiteks piparmünditeed. Samuti saate Te toksiinide naha kaudu väljutamisele kaasa aidata massaaži ja lümfidrenaažiga, lõõgastumiseks käige saunas või vannis.

Tüüpiline ajakava

Päev 1: Hea enesetunne, võimalik on väike näljatunne ja väsimus. Jooge palju Neera jooki ja hoidke seda käepärast. See aitab Teil vabaneda kiusatusest süüa.

Päevad 2 - 3: Nendel päevadel hakkavad ilmnema organismi puhastumise tunnused. Mõningane näljatunne. Toimub toksiinide väljutamine. Olge valmis vajaduse korral väikese lisapuhkuse võtmiseks.

Päevad 3 - 5: Tunduvalt parem enesetunne. Suurem osa inimestest tunneb ennast iga päevaga üha paremini ja paremini. Enesetunne muutub üha paremaks. Paljudel inimestel väheneb tahke toidu tarvitamiseks füüsiline vajadus.

Päevad 6 – 15: Suurepärane enesetunne! Imetlusväärne, kui hästi me võime ennast tunda, kui anname organismile võimaluse. Suurem osa inimestest tunneb harva nälga, nad tunnevad ennast tervete ning värsketena. Kui Te tunnete nälga, siis jooge rohkem Neera jooki. Nüüd, kui suurem osa toksiinidest on organismist väljutatud ja Te olete vedela dieediga kohanenud, hakkate Te tundma ennast energilisemalt. Teie enesetunne muutub niivõrd suurepäraseks, et Teil hakkab siiralt kahju kõigist neist inimestest, kes ikka veel elavad nii, et ei mõtle sellele, mida nad söövad.