• Kui pikk on Neera puhastusprogrammi kestus?

• Kas ei oleks võimalik Madal Bal siirupi asemel kasutada puhast vahtrasiirupit? Sest vahtrasiirup on tunduvalt odavam.

• Kas vees lahustatud meresoola tarvitamine on kohustuslik ja milleks on see vajalik?

• Kas ma tohin puhastuskuuri ajal tarvitada tahket toitu?

• Kas ma tohin peale Neera joogi ka teisi jooke tarvitada?

• Kas tohib muuta Neera joogi valmistamise retsepti?

• Kui palju Neera jooki pean ma päeva jooksul ära jooma?

• Kas sidrunimahl võib tühjale kõhule halvasti mõjuda?

• Kas pärast puhastuskuuri lõppemist võib liigne kehakaal tagasi tulla?

• Kas tõesti peab jooma suures koguses lahtistavaid vedelikke?

• Kas ma tohin seda puhastuskuuri läbi teha, kui mul on kõrgendatud kolesteroolitase ja kõrge vererõhk?

• Kas ma tohin sellest puhastuskuurist osa võtta kui mul on krooniline maohaavand?

• Kas ma tohin Neerat proovida kui ma põen diabeeti?

• Kas rasedad või rinnaga toitvad naised tohivad Neera programmis osaleda?

• Kas see puhastuskuur võib muuta kasutatavate rasedusvastaste vahendite omadusi?

• Kas puhastuskuuri ajal tohib tarvitada kohvi ja teisi kofeiini sisaldavaid jooke?

• Kas Neera puhastuskuuri ajal tohib tarvitada vitamiine?

• Kas dieedi ajal tohib tegeleda spordi või mõne muu aktiivse tegevusega?

• Kas peale avamist peab Madal Bal siirupipurki hoidma külmikus?

Kui pikk on Neera puhastusprogrammi kestus?

See sõltub Teie isiklikest eesmärkidest. Me soovitame puhastava dieedi läbi teha viie-seitsme päeva jooksul. Sellest piisab, et organismi toksiinidest ja љlakkidest puhastamise tulemused oleksid tõepoolest märgatavad. Stanley Burroughs soovitas esialgu 10-päevast dieeti, kuid paljud inimesed peavad isegi kauem kestvat puhastuskuuri. Rohkem saab selle kohta lugeda meie veebilehel: «Puhastuskuuri kestus».

Kas ei oleks võimalik Madal Bal siirupi asemel kasutada puhast vahtrasiirupit? Sest vahtrasiirup on tunduvalt odavam.

Tõepoolest maksab Madal Bal siirup rohkem, kuid ta on seda ka väärt. Me rääkisime avameelselt sadade inimestega, kes proovisid organismi puhastada puhta vahtrasiirupiga ja hiljem tegid läbi Neera puhastuskuuri meie siirupiga. Tulemused olid täiesti erinevad, kusjuures puhastav dieet Neera joogiga kulgeb tunduvalt kergemalt. Madal Bal siirup loodi spetsiaalselt puhastava dieedi jaoks ja see sisaldab tasakaalustatud kujul kõiki vajalikke mikroelemente. Peale selle on lihtne kokku arvestada, et Madal Bal siirupi maksumus ei ületa selle toidu maksumust, mida Te oleksite ära tarvitanud dieedil oldud päevade jooksul. Peale Madal Bal siirupi tuleb Teil osta veel mahla saamiseks värskeid sidruneid ning nende kogumaksumus ei ületa seda summat, mida Te kulutate liha, saia, kookide, tortide ja teiste toiduainete ostmiseks. Ja need on kõik Teie kulutused dieedipäevade jooksul. Rohkem informatsiooni Madal Bal siirupi kohta saate lugeda SIIN.

Kas vees lahustatud meresoola tarvitamine on kohustuslik ja milleks on see vajalik?

Organismi puhastuskuuri ajal joob enamik inimestest lahtistavat teed. See on vajalik igapäevaseks normaalseks roojamiseks. See on ka vajalik kõikide šlakkide väljutamiseks. Kuna Te ei kasuta nendel päevadel peale vedelike muud toitu, siis ei ole meie seedesüsteemis midagi, mis tekitaks roojamisvajadust, niisiis sellel eesmärgil soovitame tarvitada lahtistavat teed. Kuid Te võite samal eesmärgil kasutada ka lihtsalt meresoolaga segatud vett. Tuleb segada 2 teelusikatäit meresoola 1 liitri sooja veega. Jooge nii palju ära kui suudate. See metoodika on täiesti ohutu, sest erinevalt tavalisest soolast, ei ladestu meresool peaaegu üldse organismis. Antud protseduur ei ole eriti meeldiv, kuid selle eest toimib suurepäraselt. Detailsemat informatsiooni selle kohta saate lugeda meie veebilehel SIIN.

Kas ma tohin puhastuskuuri ajal tarvitada tahket toitu?

See ei ole soovitatav. Puhastuskuuri mõte seisneb selles, et puhastada seedetrakt ja lasta kehal kontsentreerida kogu energia organismi puhastamisele. Kui Te hakkate tarvitama tahket toitu, siis see protsess peatub. Parem on endaga teatud kogust Neera jooki kaasas kanda, siis on Teil näljatunde leevendamiseks alati klaasike jooki käeulatuses. See vaigistab Teie näljatunnet ja annab energiat puhastuskuuri edasiseks jätkamiseks.

Kas ma tohin peale Neera joogi ka teisi jooke tarvitada?

Kui Te soovite vaheldust, siis võite mitu korda päevas juua tassikese rohuteed või värskeltpressitud tsitruseliste mahla (apelsin või greip). Piparmünt ja kummel – need on kasulikud lisandid Neera joogile. Need lisavad maitsele meeldiva kontrasti. Münditee stimuleerib eriti hästi puhastusprotsessi, aitab peavalu korral, neutraliseerib halva hingeõhu. Teed ja mahla tohib ainult Madal Bal siirupiga magusamaks teha. Kuid siiski peate Te võimalikult rohkem jooma Neera jooki. See on põhimõtteliselt vajalik selle tõttu, et anda Teile vajalikku energiat ja toetada dieedi puhastusprotsessi.

Kas tohib muuta Neera joogi valmistamise retsepti?

Jah, Te võite muuta siirupi kogust, kuid mitte sidrunimahla kogust. Te võite teha Neera joogi vähem magusaks kasutades 1 (20 ml) või 1.5 (30 ml) supilusikatäit siirupit 2 supilusikatäie sidrunimahla ning 250 ml puhta vee kohta. Aga kui Te soovite väga süüa, siis võite lisada rohkem siirupit. Leidke sobiv vahekord, mis on just Teie jaoks optimaalne. Ideaalse vahekorra puhul on siirupi kogus võrdne sidrunimahla kogusega.

Kui palju Neera jooki pean ma päeva jooksul ära jooma?

See sõltub Teie kehakaalust. Te peate päeva jooksul ära jooma, kaasaarvatud Neera jook, 3-4 liitrit vedelikku. Suurem osa inimestest joob 6-8 klaasitäit Neera jooki iga päev. Jooge Neera jooki iga kord, kui Te tunnete, et kõht on tühi. Ärge piirake joodavat kogust. Kõik inimesed on erinevad ja nende vajadused on samuti erinevad. Võtke oma keha kuulda.

Kas sidrunimahl võib tühjale kõhule halvasti mõjuda?

Kas sidrun on leeliseline või happeline toiduaine? Arvatakse, et tsitruseliste viljad suurendavad organismi happelisust. Kuid tegelikult on sidrunil organismi pH tasakaalule hoopis vastupidine toime. See on üks paremaid leeliselisi toiduaineid maailmas. See aitab happe-leelis tasakaalu normaliseerida. Selle kohta saate Te rohkem lugeda meie veebilehel SIIN.

Kas pärast puhastuskuuri lõppemist võib liigne kehakaal tagasi tulla?

Enamikel juhtudel jääb kehakaal muutumatuks. Erinevalt paljudest teistest dieetidest, kus kehakaalu langus saavutatakse peamiselt organismi veekaotuse arvel, toimub Neera puhastuskuuris kehakaalu vähenemine tänu organismi kudede kardinaalsele puhastamisele ja rasvkoe vähendamisele. Peale selle on Neera puhastuskuuri üheks peamiseks tulemuseks see, et selle läbi teinud inimesed unustavad tavaliselt oma ebatervislikud toitumisharjumused. Arvatavasti Te teate, et ebatervislikud toiduained on tavaliselt needsamad toiduained, mis soodustavad liigse kehakaalu teket. Raskesti seeditav toit, töödeldud toiduained, maiustused – kõik need soodustavad liigse kehakaalu teket. Pärast Neera puhastava dieedikuuri läbimist kaob Teil soov oma endise toiduratsiooni juurde tagasi pöörduda, sest Te tunnete ennast niivõrd hästi, et lihtsalt mõte raskesti seeditava toidu söömisest tundub eemaletõukav. Enamik inimestest, kes otsustavad Neerat proovida, teevad seda soovist alustada uut elu. Neera puhastab Teie organismi. Te vabanete liigsest kehakaalust ja hakkate end seejärel niivõrd hästi tundma, et Teil tekib soov muuta oma toitumisharjumusi ja eluviisi. Me saame pidevalt tagasisidet inimestelt, kes võivad seda kinnitada.

Kas tõesti peab jooma suures koguses lahtistavaid vedelikke?

Enamikule inimestest soovitatakse puhastuskuuri ajal juua pisut lahtistavat teed või meresoolaga vett. See stimuleerib igapäevast roojamist. Mõnedel inimestel on ebaõige ettekujutus, et suure koguse lahtistava tee joomine aitab neil kõhnuda. See ei ole õige. Me soovitame juua Teie puhastuskuuri jooksul kuni 2 tassitäit lahtistavat rohuteed päevas. Rohkem informatsiooni lahtistite kohta saate Te lugeda meie veebilehel SIIN.

Kas ma tohin seda puhastuskuuri läbi teha, kui mul on kõrgendatud kolesteroolitase ja kõrge vererõhk?

Paljud taoliste probleemidega inimesed avastavad pärast dieeti, et nende kolesterooli tase langes märgatavalt ning vererõhk normaliseerus. Nende aastate jooksul saime me selle kohta hulgaliselt tõendeid.

Kas ma tohin sellest puhastuskuurist osa võtta kui mul on krooniline maohaavand?

Esialgu kasutati seda dieeti spetsiaalselt maohaavade ravimiseks. Stanley Burroughs töötas selle dieedi esialgselt välja maohaavade väljaravimiseks. Sidrunimahl - see on üks parimaid leeliselisi toiduaineid, mis tasakaalustab organismi pH taset. Kuid kuna maohaavadel on erinevad tekkepõhjused, siis soovitame me Teil kõigepealt konsulteerida oma raviarstiga. Kui Teie arstil ei ole midagi sellise puhastuskuuri vastu, siis võite Te Neera puhastuskuuri oma arsti järelvalve all proovida.

Kas ma tohin Neerat proovida kui ma põen diabeeti?

Inimesed teise staadiumi diabeediga läbisid edukalt ja ilma probleemideta Neera puhastuskuuri. Neera jook sisaldab puumahlasuhkrut. See ei ole see suhkur, mis on diabeetikutele kahjulik. Seejuures sisaldab iga klaasitäis Neera jooki küllaltki väikest suhkrukogust. Neera programmi mõte seisneb selles, et juua päeva jooksul võimalikult palju Neera jooki, varustades sellega organismi vajalike süsivesikute päevanormiga. Samuti kaotab inimene Neera puhastuskuuri tulemusena liigset kehakaalu, mis on diabeetikute jaoks äärmiselt kasulik.

Kas rasedad või rinnaga toitvad naised tohivad Neera programmis osaleda?

Me ei soovita Neerat rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele, sest toksiinid ja šlakid, millest Teie organism puhastusprotsessi käigus vabaneb, võivad lapse organismile üle kanduda. Kuid Neera on väga populaarne naiste seas, kes lõpetasid rinnaga toitmise.

Kas see puhastuskuur võib muuta kasutatavate rasedusvastaste vahendite omadusi?

Puhastuskuur Neera on ohutu ükskõik milliste ravimpreparaatidega koostoime suhtes, sealhulgas ka rasestumisvastaste suhtes ning me ei ole kunagi kuulnud sellisest dieedist, mis oleks mingil määral mõjutanud ravivahendite efektiivsust.

Kas puhastuskuuri ajal tohib tarvitada kohvi ja teisi kofeiini sisaldavaid jooke?

Meie tungiv soovitus Teile on mitte tarvitada Neera puhastuskuuri ajal kohvi või teisi kofeiini sisaldavaid jooke. Kohv on organismile üsna kahjulik nagu ka suurem osa kofeiini sisaldavaid jooke. Kui Te tõepoolest tunnete vajadust kofeiini järele, siis jooge parem teed kui kohvi ning seejuures on roheline tee mustast parem.

Kas Neera puhastuskuuri ajal tohib tarvitada vitamiine?

Me soovitame Teil puhastuskuuri ajal vähendada vitamiinide ja teiste toidulisandite tarvitamist. Pidage meeles, et iga asi, mida Te suhu panete, peab olema lõpuks seeditud ja väljutatud. Kõik vitamiinid ja toidulisandid, mida Te dieedi ajal tarvitate koormavad täiendavalt Teie seedesüsteemi. Kui Te tarvitate mingisuguseid vitamiine või toidulisandeid oma arsti soovitusel, siis võite nende tarvitamist jätkata. Kuid kui Te tarvitate vitamiine või toidulisandeid ainult profülaktilistel eesmärkidel, siis me soovitame neist loobuda.

Kas dieedi ajal tohib tegeleda spordi või mõne muu aktiivse tegevusega?

Vältige Neera puhastuskuuri ajal füüsilistest pingutustest, sest intensiivne pingutamine võib ärgitada organismi toksiine ja šlakke väljutamise asemel hoopis neid teistkordselt kasutama. Kui me osaleme energilises tegevuses, siis vajab meie keha täiendavaid energiavarusid ja ta sünteesib energiat meie keha valkudest ja rasvadest. See protsess juhib organismi puhastusprotsessidest kõrvale. Kuid väike füüsiline koormus on puhastusprotsessi jaoks väga kasulik. Kuldne kesktee on aktiivsuse ja puhkuse õige tasakaal. Küllaldane puhkus on Neera kuuri ajal põhimõttelise tähtsusega. Just puhkuse ajal täidab organism suurema osa oma puhastusfunktsioonidest.

Kas peale avamist peab Madal Bal siirupipurki hoidma külmikus?

Suletud purgis ja toatemperatuuril võib Madal Bal siirup oma omadustest midagi kaotamata säilida umbes 3 aastat. Peale siirupipurgi avamist võib see veel küllaltki kaua säilida, kuid me soovitame siiski hoida avatud siirupipurki külmikus, et maksimaalselt pikendada selle kasutusiga.