Vahtrake

"Alustasin 1. septembrist ja 7 päeva paastusin. Kaal langes 8 kilo. Tänaseks olen saanud veel 1,5 kilo alla aga see tähendab, et peale kella 18 ei söö ja käin üle päeva jalutamas, umbes 5 kilomeetrit. Ning olen lõpetanud pideva näksimise. Hetkel püksid lotendavad jalas ning ootan kannatlikult palgapäeva, et minna number väiksemaid riideid ostma :-)"


Marissa

"Peeaegu 3 kuud tagasi paastusin 5 päeva, maha läks umbes 5 kilo..siiani kaal langenud veel 3 kg..ise olen rahul
joon iga hommik sidrinivett, leiget ja rohelist teed, jalutan lapsega 20 km päevas"

Sardell

"Tegin augusti lõpus viis päeva, kaotasin 4,5 kg. Hetkel seis püsib kuigi söögiga väga pole piiranud. õhtuti pärast 6 üritan mitte süüa. kavatsen novembris ehk uuesti teha"

Tere kõigile Neera joogi kasutajatele.

"Mina tarvitan antud jooki juba kolm aastat, mimimaalselt kaks kuuri aastas. Esimene kuur oli raskeim kui järgnevad. Alles pärast kolmandat kuuri tundsin, et minu kaotatud kilod ei tule enam tagasi, juba üle aasta on kaal stabiilselt paigas. Söögiisu on mõõdukas, pole enam stressist tingitud magusavajadust, on muutunud suhtumine lihatoodetesse, suhtumine toitu on muutunud tasakaalukamaks ja ilma pingutuseta saan toituda tasakaalustatult. Olen 49 aastane, olen teinud mitmesuguseid katsetusi toitumise ja kaalulangetamise osas – kaalujälgimine (- 15 kg), nälgimine vee baasil, spordisaalid, kõik see on andnud vaid lühiajalisitulemusi ja kaal tuli tagasi koheselt, kui lasin toitumise reziimis lõdvemaks. Söögiisu ja nälja impulss asuvad meie ajus, kuid tegelikult vajab keha palju vähem toitu. Neera jook aitab saavutada tasakaalu. Kõik inimesed on erinavad – kellele meeldib kaalujälgimine, kellele sportimine, mõned käivad paastulaagrites. Neera jook on üks võimalustest. Mina jaoks on see parim variant"

Uks

"Tegin kuu aega tagasi, sain ka 5 kilo alla, tänaseks on kõik tagasi. rõhutan - oma viga, hakkasin taas palju sööma."

Marissa

"Peeaegu 3 kuud tagasi paastusin 5 päeva, maha läks umbes 5 kilo..siiani kaal langenud veel 3 kg..ise olen rahul
joon iga hommik sidrinivett, leiget ja rohelist teed, jalutan lapsega 20 km päevas"

Milla

"Tegin 5 päeva mingi kuu aega tagasi, kaotasin 4 kilo. Paarikilone kõikumine on olnud, jälle 1-2 kilo juurde, siis jälle alla. Dieeti ei pea, nii et põhimõtteliselt ikka kaotasin kaalus."

Olga

"Nii, läbisin nüüd 6-e päevase kuuri ja sain maha 5 kilo! Olen ise väga rahul, tunnen end poole kergemana.. Enesetunne on ka hea. Üritan nüüd edasi kaalu hoida, mõtlesin, et jälgin edasi kaalujälgijate programmi (see mulle tuttav), et äkki õnnestub siis veel paar üleliigset kilo maha saada. 
Mul jäi samuti kuskil pool siirupit alles ja mõtlesin, et kordan kuuri kuskil novembri lõpus. 
Jõudu teistele!"

Ivika

"Mina pidasin taolist paastu paar aastat tagasi, üks töökaaslane soovitas.


Hommikul 0,5 l vett 1 tl meresoola - soolte nö läbipesemiseks, vesi väljus u poole tunni pärast. Soolavesi oli päeva kõige vastikum osa.

Päeva jooksul samasugune jook: 2 l vett, vahtrasiirup. sidruni mahl, cayenne pipar.


Õhtul senna tee


Paast kestis 21 päeva!!! Aga see ei tundunudki siis nii pikk aeg, sest mu enesetunne oli hea, energiat jätkus ja mul oli siht silme ees. (Õnneks oli ka suvine aeg). Olin siis 22.a ja mul u 25 kg ülekaalu, aga ma sain kõigist lisakilodest lahti. Ja olen siiani oma normaalkaalus :Y Endiselt jälgin, mida söön, sest hirm jälle paksuks minna on nii suur.


Seega mina julgen samuti soovitada neile, kel suur ülekaal ja kes ei taha terve aasta kaalu jälgida, et lisakilod kaoksid."

Anneli

"Mul täna 6.päev. Tunnen end super hästi. Teen siis Neera joogi detoxi.

Soolvett joon neil hommikuil kui on see õige tunne, et tahaks juua, kui ei ole joon senna teed. Soolvett joon ca 0,5 l, sinna panen 1 tl jämedat meresoola.

Senna teed joon igal õhtul.

Kuna mul läheb veresuhkur liiga madalaks siis olen söönud natuke shokolaadi iga päev.

Tunnen kuidas ma puhastun :)

Alla olen võtnud 5 kg. "

Triin

"Minul täna selle dieediga 8.päev ning kaal on langenud 5,5-6 kg.Teen niikaua kui siirupit jätkub,kuid palju seda enam alles pole, sest joon päevas 3l kindlasti,isegi rohkem - eks siis kulub ka seda!


1.päev oli väga naljaks tunne - silmade eest natuke udune ja pea käis ringi,nagu oleks alkoholi pruukinud,midagi sellist.

2.päev oli ka suhteliselt raske ja pea kergelt tuikas aga need tundemärgid pididki kõik normaalsed olema.

3.päev oli juba parem ja edasi täitsa tavaline elurütm.Siirupi valmistamine sai harjumuseks.


Mõned korrad tegin jooki koos Cayenni pipraga,kuid see mulle ei meeldinud ja eriti alla ei läinud.Seda pidin täitsa sisse kugistama,et mitte maitset tunda. Väga ebameeldiv minu jaoks.


Üldiselt olen rahul ja kindlasti teen seda veel :)

Edu uutele üritajatele! "