Organismi toksiinidest puhastamise programmi tekkelugu

Neera tekkimine on seotud arst-homöopaadi – Stanley Burroughsiga.

1950-ndatel oli Stanley Burroughs Ameerika Ühendriikides üks ebatraditsioonilise meditsiini valdkonna pioneeridest. 70-ndate alguses lõi ta patsiendi maohaavandi ravimiseks dieedi, milles kasutas sidrunimahla, vahtramahla ja Cayenne’i pipart. Stanley Burroughs avastas, et dieedil oli tervise jaoks palju positiivseid momente ja 1976. aastal avaldas ta praeguseks tuntud raamatu “Master Cleanser - Lemonade diet.” Sellest raamatust sai bestseller tervislikke eluviise kirjeldavate raamatute seas.

Suure edu ja laialdase leviku osaliseks sai see raamat samuti 1980-90-ndatel ka Euroopas. Nii nagu on kirjeldatud meie Madal Bal siirupi veebilehel, parandas alternatiivse tervishoiu praktikute meeskond Stanley Burroughsi dieeti Euroopas levitades selle koostist, nimetades uue toote nende firma auks Madal Bal. Sellest saadik on Madal Bal siirup saavutanud suure populaarsuse kogu maailmas.

Neera - on sanskritikeelne sõna, mille ligikaudne tähendus on - “palmi eluessents”. See on palmi elujõud, energia, millest oleksid saanud palmi õied ja viljad. Neerat on kasutatud aastatuhandete jooksul traditsioonilises India Ayurvedic meditsiinis.

Liiga sageli loodame me oma elus haigusnähtude väljaravimisel mitmesuguste medikamentide peale selle asemel, et ravida otse haiguse põhjust. Meie kehal on imetlusväärne taastumisvõime, talle tuleb selleks ainult võimalus anda. Meie keharakud omavad informatsiooni selle kohta, kuidas nad peaksid funktsioneerima. Meie aga ainult segame organismil neid andmeid kasutada, koormates pidevalt oma seedesüsteemi üle ning takistades suunata selle energiat puhastumiseks ja regenereerimiseks.Vähemalt 95% Maal veedetud elu jooksul elame me kui tarbijad. Iidsetel aegadel olid ohtra toidutarvitamise ja nälgimise perioodid. Teadlased oletavad, et meie organism on väljaarvestatud nende toidust hoidumise perioodidega selleks, et taastuda. Rohkearvulised uuringud kinnitavad seda. Katsed hiirte ja teiste loomadega näitasid, et perioodilised lühiajalised piirangud toitumises vähendavad haigestumise võimalust ja pikendavad eluiga. Loomulikult ei tähenda see seda, et Lääne meditsiinil ei ole oma väärtusi. Kuid Lääne meditsiin teeb väga vähe haiguste ennetamiseks. Perioodiline toitumise piiramine – see on võti hea tervise juurde ja paljude haiguste profülaktika. Just sellepärast lõime me organismi šlakkidest ja toksiinidest puhastamise programmi Neera ja just sellepärast kasutavad seda tuhanded inimesed, parandamaks oma tervist ja elukvaliteeti. Meie eesmärgiks on, et inimesed hakkaksid mõtlema oma füüsilise, emotsionaalse ja vaimse tervise peale. Perioodilise toidu tarvitamise piiramise metoodika kasutamine – see on ennekõike enesekasvatuse küsimus. Suurem osa tervenemise protsessist sõltub meie emotsionaalsest ja vaimsest seisundist. Sageli peavad inimesed organismi tervendamise metoodikaid, milles kasutatakse toitumise piiramist, vägagi küsitavateks, kuid Neera programmi kasutamise tulemused räägivad midagi muud.

Neera, aitab Teil toidusse uutmoodi suhtuda. Suurem osa inimestest ei mõtle selle peale, mida nad söövad. Kuid Neera puhastuskuuri ajal näete Te, et liigsöömine on tihedalt seotud meie psüühilise seisundiga.

Neera Neera aitab Teil sellest sõltuvusest vabaneda ja võtta oma toitumine kontrolli alla ning mitte lasta toidul ennast juhtida. Tänu Neera puhastuskuurile ei hakka Te enam tundma füüsilist sõltuvust toidust.