Organismi toksiinidest puhastamise programmi kestus

Neera puhastava dieedi kestus sõltub peamiselt Teie eesmärkidest. Stanley Burroughs soovitab läbi teha 10-päevase kuuri, kuid mõned eelistavad lühemat, teised pikemat dieeti.

5-7 PÄEVA ,

Puhastuskuuri põhiversiooni kestus on – 5-7 päeva. Seda versiooni on kasutanud tuhanded inimesed kogu maailmas, eriti need, kes proovivad dieeti esmakordselt. 5-7-päevane versioon on mugav, sest üks Madal Bali siirupipakend sisaldab 1000 ml, millest jätkub keskmiselt 7. päevaks.
Seitse päeva – see on piisav aeg Teie organismi toksiinidest ja ?lakkidest puhastamiseks. Algajatele on kõige raskemad kaks esimest päeva. Kuid juba viiendal päeval tunnete Te, kuidas Teie organism puhastub ning enesetunne muutub paremaks. Viienda päeva lõpuks võib Teie enesetunne muutuda nii heaks, et Te soovite dieeti jätkata või siis järgmisel korral pikemat versiooni proovida.

10 PÄEVA ,

Oma raamatus soovitab Stanley Burroughs läbi teha 10-päevase dieedikuuri, kuna siis on organismi puhastumine põhjalikum. Kui Te läbisite edukalt viiepäevase kuuri, Teie enesetunne on suurepärane, siis ei sega miski Teid proovimast ka 10-päevast versiooni. 10-päevase dieedi korral puhastuvad ka sügavamad koed Teie kehas.

15 PÄEVA ,

Neile, kes soovivad saavutada maksimaalset tulemust, soovitame me 15-päevast dieeti. Paljud inimesed said organismi puhastamisel märkimisväärseid tulemusi läbides 15-päevase dieedikuuri. Võimalik, et keegi soovib vabaneda liigsest kehakaalust, aga ka väga võimalik, et Te tunnete ennast niivõrd suurepäraselt, et soovite muudkui jätkata ja jätkata. Sellisel juhul muudkui edasi, ärge peatuge saavutatul!

Programmi kordamine

Vaatamata sellele, et paljud inimesed on edukalt läbi teinud 15-päevase ja isegi rohkem kui kuuajalise kestusega dieedikuuri, ei soovita me siiski jätkata dieeti üle 15-ne päeva. Kuid Te võite soovi korral Neera puhastuskuuri korduvalt läbi teha. Vaheajad kuuride vahel võivad olla 3-4 nädalat.

Üldiselt soovitame me statistiliselt keskmisel täiskasvanud inimesel pidada Neera dieeti kolm või neli korda aastas. Paljud inimesed ühitavad dieedis osalemise aastaaegade vaheldumisega.

Alternatiivsed versioonid

“Pehmendatud versioon”
Neera dieet loodi ?veitsis kui vahend organismi igakülgseks puhastamiseks ?lakkidest ja toksiinidest. Alates 1980-ndatest levis see dieet kogu Euroopas ja rahuldab kõiki erinevate eluviiside ja vajadustega inimesi. Üks populaarsemaid selle dieedi versioone on - “Pehmendatud Versioon”

Igal ööl, kui me magame, ei tarvitame toitu ja meie organism puhastub ise. Me laseme kehal enda eest ise hoolitseda, taastades päeva jooksul kulutatud energia ning puhastudes toksiinidest ja ?lakkidest. Hommikul katkestame me hommikusöögiga selle tervendamise ja puhastumise protsessi.
Neera dieedi “Pehmendatud Versioonis” me pikendame öist puhastusperioodi asendades hommikusöögi või lõuna kahe või kolme klaasikese Neera joogiga. See tähendab, et hommikusöögiks või lõunaks joote Te ainult Neera jooki ja rohkem mitte midagi. Õhtusöögiks sööte oma tavalist toitu. Selline puhastusdieet on organismi säästvam ja seda saavad kasutada need inimesed, kellel on raske oma harjumuspärasest toitumisrežiimist loobuda. Me soovitame sellist dieeti pidada katkestamatult ühe kuu jooksul.

Versioon “Juhuslik nädalapäev”
Mõned inimesed on proovinud sellist dieedi versiooni, milles nad asendavad suvaliselt valitud nädalapäeval kogu tahke toidu Neera joogiga. Kuigi see versioon ei anna sellist efekti nagu tavalised versioonid, kuid lastes oma seedesüsteemil puhata kasvõi ühe päeva nädalas, annab see siiski võimaluse oma organismi mõningaseks puhastumiseks. Veeta üks päev ilma tahke toiduta on suuremale osale inimestest küllaltki kerge ja hulk inimesi, kes on seda versiooni proovinud, teatasid, et said kehakaalu normaliseerimisel täiesti häid tulemusi.